Vánoční besídka 19.12.2018

23.12.2018 18:37

Pro rodiče si děti s učitelkami připravily vánoční besídku. Na vystoupení použily písně, říkadla, tanečky se zimní, mikulášskou, čertovskou a vánoční tematikou. Tradicí se již stalo dětské divadelní představení. Tentokrát děti zahrály pohádku s písničkami O Koblížkovi. Děvčata se ještě pochlubila milým tanečkem s třepetalkami na píseň Dády  - Bílý slon a rozdovádění kluci předvedli vystoupení jako "Sněhuláci" při písni Míši. Na závěr vždy vytváříme Živý Betlém a zazpíváme si společně koledy. 

Rodiče, příbuzní a sourozenci našich dětí, kteří se přišli na besídku podívat nešetřili chválou, dětem se opět vystoupení povedlo a všichni ocenili práci učitelek.  Za odměnu se objevily pod stromečkem i dárečky, kterých si užily děti hned druhý den, ale budou na děti čekat po návratu z vánočních prázdnin. Možná jich i přibyde. 

Rodičům předaly děti vlastnoručně vyrobené přáníčko a skleněný svícínek. Pro děti paní učitelka Magda připravila veselé zákusky v podobě vánočních postaviček, šišek, sněhuláčků. Přítomní diváci si pochutnali na výborném občerstvení, ke kávě či čaji dostali zákusek, který upekly maminky, paní Čmelová a paní Pečinková. O obsluhu se postarala školnice paní Říhová a pomohly jí paní Smékalová a paní Jurová. 

Domů si děti odnášely domů balíček s ovocem a čokoládou od zřizovatele, drobný dárek - pastelky a ozdůbku na stromeček dostaly od učitelek. 

Úplný závěr besídky se odehrál na školním dvorku, kde paní ředitelka požádala 3 tatínky, aby odpálili malý "ohňostroj". Víme, že zejména malé děti se střel a ran bojí, proto se jednalo jen o světelné efekty. 

Popřáli jsme si hezké Vánoce a rozešli se připravovat se na svoje rodinné oslavy Vánoc. 

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

MŠ Čehovice

Čehovice 93, 798 21 BEDIHOŠŤ

582 368 556